Gwarancje

Na wszystkie usługi i prace protetyczne wykonane w Dental Elegance Pacjenci otrzymują gwarancję. Dla powodzenia leczenia bardzo istotne jest, by lekarz niedługo po jego zakończeniu ponownie ocenił stan uzębienia i funkcjonowanie oddanej pracy protetycznej. Dlatego też pacjent powinien zgłosić się na wizytę kontrolną w ciągu 3 miesięcy od oddania onlay'a, korony, mostu, protezy albo od zakończenia leczenia implantologicznego. W przypadku zaistnienia wady lub dolegliwości będącej wynikiem usługi protetycznej Pacjent zobowiązany jest niezwłocznie do osobistego zgłoszenia się do lekarza prowadzącego w terminie nie dłuższym niż 2 tygodnie od momentu wystąpienia problemu.

  • Implanty

Długoterminowe badania pokazują, że 95-99% uzębienia odbudowanego przy pomocy implantów spełnia doskonale swoje zadanie przez bardzo długie lata. Większość pacjentów poddających się zabiegowi inplantowania może liczyć na uzupełnienie brakujących zębów naturalnych, które służyć im będzie do końca życia. Na założone przez nas implanty dajemy 10 lat gwarancji. 

  • Proteza całkowita

Gwarancji udzielamy na maksimum 2 lata, jeżeli brakuje protezy dolnej lub pojedynczych zębów lekarz daje gwarancję tylko na 3-6 miesięcy. Po uzupełnieniu wszystkich braków zębowych lekarz może gwarancję przedłużyć do 2 lat.

  • Proteza szkieletowa

Gwarancji udzielamy na maksimum 2 lata, jeżeli brakuje protezy dolnej lub pojedynczych zębów lekarz daje gwarancję tylko na 3-6 miesięcy. Po uzupełnieniu wszystkich braków zębowych lekarz może gwarancję przedłużyć do 2 lat. Jeśli w czasie oddawania protezy pacjent ma uzupełnione wszystkie braki zębowe, po 12 miesiącach musi zgłosić się na wizytę kontrolną, na której lekarz może przedłużyć gwarancję do 2 lat pod warunkiem, że pacjent ma nadal pełne uzębienie.

  • Uzupełnienia porcelanowe

Gwarancji udzielamy na maksimum 5 lat. Jeśli oprócz uzupełnienia, które wykonuje lekarz pacjent ma jeszcze inne braki zębowe, gwarancję wydajemy tylko na okres 6 miesięcy, jeśli w ciągu 6 miesięcy pacjent uzupełni wszystkie braki zębowe gwarancję możemy przedłużyć pod warunkiem wizyt kontrolnych co 12 miesięcy, jeśli w ciągu 6 miesięcy pacjent nie uzupełni wszystkich braków zębowych, gwarancja nie zostanie przedłużona.

  • Wkłady koronkowo-korzeniowe

Gwarancji udzielamy na maksimum 1 rok. Jeśli w czasie oddawania wkładu pacjent ma braki zębowe, lekarz nie może udzielić gwarancji (pacjent podejmuje się leczenia na własne ryzyko).

  • Wypełnienia

Dajemy gwarancję na maksimum 2 lata, jednak jej udzielenie uwarunkowane jest stanem pozostałych zębów, które powinny być wyleczone.

Dental Elegance

ul. Jantarowa 5 lok. 15; 20-583 Lublin
tel. +48 (81) 478 50 31
e-mail: elegancelab@wp.pl

 

Stomatologia

pon. - pt. 9.00 - 20.00
sob.: 8.00 - 15.00
niedz.: nieczynne

Pracownia Protetyczna

pon. - pt. 8.00 - 20.00
sob.: nieczynne
​niedz.: nieczynne